1997 Yılında Pınarkent kasabası Koyunaliler mah. Atatürk cad. Pamukkale DENİZLİ adresinde kurulan Fırat Can Konut Yapı Kooperatifinin 120 dairelik konut inşaatı ve çevre düzenlemesi, ortak ve kooperatif başkanı olarak takip edilerek 2006 yılında tamamlanmış hak sahipleri tapularını alarak oturmaya başlamışlardır. İnşaat ile ilgili maceram bir mecburiyet sonucu başlamış olup benim için sonradan meslek haline dönüşmüştür.

Her platformda öğrencilerin barınma sorunlarına dikkat çekiyordum. Ancak getirisi düşük olduğu için iş insanlarını yatırıma yönlendiremiyordum. 2003 yılında benim fikrime inanan arkadaşlarla birlikte kurmuş olduğumuz kooperatifle DENİZLİDE İLK KEZ 1+1 STÜDYO (APART) Daireleri yapmaya başladık. 2007 ye kadar toplam 254 adet daire yaparak. Herkesin dalga geçmesine rağmen yılmadım ve Denizli de bir ilke imza attım. Denizli de öğrencilerin barınma sorununun çözülmesini sağladım.

2010 Yılında AYDIN’ da 1+1 eşyalı stüdyo dairelerimizin yapımına başladık ve 2018 başına kadar toplam 300 adet daire ve 6 adet işyeri yapılarak Aydında okumaya gelen öğrencilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız.

İZMİR ÇEŞMEDE 2015 yılında almış olduğumuz arsamıza 2017 yılı eylül ayında güzide ve modern bir CARMEL INN projesi ile “Kendinize bir iyilik yapın, hayatı dört mevsim yaşayın “ sloganı ile başladık. Mayıs 2019 da tamamlayarak yaşamı başlattık. İştirakimiz olan Ege Anatolia İnşaat Ltd.Şti.adına uygulanmıştır.